O Nas

Jak powstało Szumi Mi?

Z miłości do ludzi, włoskiego wina i dobrej zabawy

Witajcie! Nazywam się Aleksandra Kiszela i chciałabym zaprezentować Wam kawałek mojego świata. Od zawsze lubiłam ludzi – ich towarzystwo i dawanie im radości. Zawsze inspirowały mnie też słoneczne, pełne życia Włochy.

Wszystko, co wywodzi się z wspaniałej Italii, zachwycało mnie i rozbudzało wyobraźnię. Pewnego razu, będąc osobiście we Włoszech, zobaczyłam prosecco vana… i postanowiłam przenieść ten pomysł na podhalańskie drogi i tutejsze imprezy! Tak powstała marka Szumi Mi – stworzona, aby uszczęśliwiać ludzi, dając im poczuć klimat włoskiego lata nawet w polskich górach. Teraz o każdej porze możecie cieszyć się boskim smakiem włoskiego wina, mocą przyjemnych bąbelków i jedyną w swoim rodzaju atmosferą serwowania wina z nalewaka.

Jedyne takie połączenie

Włoskie inspiracje, góralska tradycja

Zanim postanowiłam stworzyć dla Was markę Szumi Mi, przez lata pracowałam w gastronomii. Dało mi to mnóstwo cennego doświadczenia i sprawiło, że dziś organizację imprez mam we krwi.

Z natury jestem też perfekcjonistką, a praca na stanowisku managerskim dodatkowo nauczyła mnie dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Wszystko to sprawia, że dziś mogę zagwarantować Wam obsługę na najwyższym poziomie. Bardzo ważna dla mnie jest również jakość serwowanych produktów, dlatego osobiście dopilnowuję, byście otrzymywali tylko to, co najlepsze.

Prywatnie moją pasją jest śpiewanie, jazda na rowerze oraz chodzenie po górach. Z wykształcenia jestem magistrem turystyki i rekreacji, choć to branży eventowej poświęciłam się zaraz po studiach. Jestem też rodowitą góralką i to właśnie z mocy gór i tutejszej kultury czerpię energię do pracy.

Góralska tradycja w połączeniu z fascynacją włoskim klimatem sprawia, że każdy dzień pracy przy obsłudze imprez i wydarzeń jest wyjątkowy.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Co nas wyróżnia i dlaczego to właśnie nam zaufać przy okazji organizacji bankietu lub imprezy?

Przede wszystkim, stawiamy na jakość! W Szumi Mi ogromną wagę przykładamy do jakości serwowanych produktów oraz standardów obsługi. Co więcej, aranżacja kolorystyczna naszego vana to autorski projekt, który perfekcyjnie dopasuje się do dosłownie każdego rodzaju wystroju wnętrz lub stylu imprezy plenerowej. Nie zabraknie również pasujących do klimatu imprezy dekoracji, w tym świeżych kwiatów. Dojedziemy do Was wszędzie (w obrębie 30 km od Zakopanego gratis, powyżej tej odległości koszty ustalamy indywidualnie), przywożąc smak włoskich win prosto pod Wasze drzwi. Możemy uświetnić imprezę firmową na sali bankietowej lub wesele w ogrodzie – jedyne, czego potrzebujemy, to dostęp do prądu!

Dobrego nigdy za wiele

Co jeszcze możemy zaoferować?

Szumi Mi to nie tylko wyśmienite wina szczepu grela frizzante i chardonnay. Prosto z kega serwujemy również naturalną Nielegalną Lemoniadę (która w połączeniu z prosecco tworzy przepyszne drinki!) oraz piwa rzemieślnicze. Mamy oczywiście lodówkę na napoje oraz kostkarkę do lodu, a więc nie musicie martwić się o temperaturę Waszych drinków. Na pokładzie nie brakuje również ekspresu do kawy marki Jura, który pozwala nam serwować również pyszną włoską kawę marki Vergnano. Jako opcję dodatkową planujemy wprowadzić mini candy bar w postaci babeczek cup cake oraz ciasteczek domowej roboty. Każdy, kto pragnie się wyciszyć podczas szalonej imprezy, doceni natomiast najbardziej strefę relaksu. Leżaki, stoliki, skrzynki oraz włoska muzyka retro płynąca z głośnika marki Marshall… tego po prostu nie można ominąć!

Zobacz nasz instagram

Skontaktuj się z nami

Chętnie prześlemy Wam ofertę naszej pracy, ale aby to zrobić, potrzebujemy kilku niezbędnych informacji. Od tego będzie zależeć nasza dostępność oraz wycena. Wypełnijcie krótki formularz kontaktowy, a odpowiemy w niedługim czasie. Jeśli potrzebujecie informacji tu i teraz, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zadzwoń: 507959427

lub wypełnij formularz.

Tutaj możecie napisać nam kilka informacji od siebie, żeby przybliżyć nam wszystkie szczegóły waszego ślubu i wesela. Im więcej informacji wpiszecie, tym łatwiej zrozumiemy na czym wam zależy i jak spełnić wasze marzenia.

  1. Przetwarzamy następujące dane osobowe: imiona, nazwiska , nr telefonów , adresy e mail
  2. Administratorem danych osobowych jest M Kiszela Photography ul Podhalańska 62/1 Zakopane
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia świadczenie w/w usługi.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych