Prosecco Van Oferta dla firm

Wydarzenia & Bankiety

Chcesz świętować swoje urodziny w naprawdę wyjątkowy sposób? Organizujesz firmową imprezę integracyjną i nie wiesz, jak zrobić dobre wrażenie na zaproszonych gościach? A może po prostu chcesz spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół, i wyjątkowo dobrze zabawić?

W takim razie koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą!

Prosecco Van Szumi mi to idealna atrakcja na każde małe i duże wydarzenie. Obsługujemy urodziny, rocznice ślubu, garden party, imprezy rodzinne… Możemy dojechać wszędzie tam, gdzie potrzeba rozkręcić zabawę we włoskim stylu. Nasz mobilny bar poda Tobie i Twoim gościom idealnie schłodzone bąbelki rozgrzewające serce i przenoszące myślami na gorące włoskie plaże. Oprócz wina z nalewaka uczestnicy eventu mogą liczyć na naturalną orzeźwiającą lemoniadę oraz aromatyczną kawę, która pozwoli szybko wyobrazić sobie atmosferę uroczej włoskiej ulicznej kawiarenki.

Skontaktuj się z nami i pozwól zaskoczyć jakością obsługi!

Wszystko, co serwujemy prosto z Vana, jest najwyższej jakości – wina, piwa, lemoniada czy kawa. Dbamy o każdy szczegół, wiedząc, że ma to znaczenie również dla oceny poziomu Twojego wydarzenia. Dlatego właśnie zamówienie Prosecco Vana od Szumi Mi będzie wspaniałą reklamą Twojej firmy na biznesowym bankiecie! Na wszystkich zaproszonych osobach zrobisz niesamowite wrażenie i bez wątpienia dasz się zapamiętać. 

Naszym włoskim pojazdem dojedziemy wszędzie. W obrębie Zakopanego (czyli w odległości do 30 km od miasta) nie weźmiemy za to żadnych dodatkowych opłat, ale jeśli tylko chcesz, możemy przybyć o wiele dalej. Obsługujemy imprezy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Dzięki pięknej aranżacji kolorystycznej oraz urzekającym dekoracjom wpasujemy się w styl wydarzeni. Sam Van zaś posłuży np. jako oryginalne tło do zdjęć. 

Prosecco na kółkach z pewnością zaskoczy Twoich gości i sprawi, że nikt nie będzie się nudził. Zimne bąbelki orzeźwią każdego w upalną noc, a ciepła aromatyczna włoska kawa pozwoli cieszyć się każdą chwilą. Zaproś nas na urodziny, wieczór panieński, imprezę integracyjną lub rodzinne przyjęcie patrz, jak Twoi goście uczestniczą w najlepszej imprezie w ich życiu!

Zobacz nasz instagram

Skontaktuj się z nami

Chętnie prześlemy Wam ofertę naszej pracy, ale aby to zrobić, potrzebujemy kilku niezbędnych informacji. Od tego będzie zależeć nasza dostępność oraz wycena. Wypełnijcie krótki formularz kontaktowy, a odpowiemy w niedługim czasie. Jeśli potrzebujecie informacji tu i teraz, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zadzwoń: 507959427

lub wypełnij formularz.

Tutaj możecie napisać nam kilka informacji od siebie, żeby przybliżyć nam wszystkie szczegóły waszego ślubu i wesela. Im więcej informacji wpiszecie, tym łatwiej zrozumiemy na czym wam zależy i jak spełnić wasze marzenia.

  1. Przetwarzamy następujące dane osobowe: imiona, nazwiska , nr telefonów , adresy e mail
  2. Administratorem danych osobowych jest M Kiszela Photography ul Podhalańska 62/1 Zakopane
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia świadczenie w/w usługi.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych