Prosecco Van Wesela

To może być naprawdę wyjątkowy dzień!

Prosecco Van na Wasze Wesele

Dzień ślubu i wesela to najważniejsze chwile w życiu. Prywatne święto, podczas którego młoda para dzieli się swoją radością z najbliższymi. Doskonale wiemy, ile wysiłku kryje się za organizacyjną stroną takiego przyjęcia, dlatego przychodzimy Wam z pomocą wraz z naszym jedynym w swoim rodzaju vanem prosecco!

Zapomnijcie o nerwowym zamartwianiu się, czy szampan do toastów będzie dobrze schłodzony. Zostawcie na bok zastanawianie się, jaką dodatkową atrakcję zapewnić Waszym gościom. Dojedziemy prosto na Wasze przyjęcie i rozkręcimy imprezę, serwując zimne, nieziemsko smaczne oryginalne włoskie wino.

Pozwól nam towarzyszyć Ci w tym wspaniałym dniu!

Prosecco Van Szumi Mi to najlepsza atrakcja na Wasze wesele, a także gwarancja obsługi wydarzenia na najwyższym poziomie. Serwujemy wysokiej klasy trunki, a także aromatyczną kawę, pyszną lemoniadę i niepowtarzalne piwo. Każdy produkt sprawdzamy pod kątem smaku i jakości, a Twoim gościom zawsze wydajemy z uśmiechem na twarzy. Wokół Vanu ustawiamy również strefę chillu – miejsce, gdzie na wygodnym leżaku można zrelaksować się przy dźwiękach włoskiej muzyki retro. To idealna miejscówka na odpoczynek po wyczerpującym szaleństwie na parkiecie albo rozmowę z dawną niewidzianymi bliskimi. Dodatkowe opcje, na jakie możecie zdecydować się w ramach oferty weselnej to drinki z wina i lemoniady oraz mini candy bar z rozpływającymi się w ustach ciastami domowej roboty. Możecie wybrać jeden z gotowych pakietów, jak również zgłosić sugestie zmian, na które czekamy.

Nasz Van to też motoryzacyjna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Zaadaptowany pod mobilny bar i udekorowany w stylu pasującym do motywu przyjęcia będzie wspaniałym tłem do sesji fotograficznych. Żywe kwiaty nadadzą mu wygląd kolejnej ozdoby, a nie tylko miejsca do serwowania drinków. Ustawimy się w dogodnym miejscu sali weselnej lub pleneru – wszędzie tam, gdzie zapewnisz nam dostęp do prądu.

Z równie wielką chęcią pojawimy się też na wieczorach panieńskich i kawalerskich, chrzcinach, komuniach i innych tego typu wydarzeniach! Po prostu wszędzie tam, gdzie potrzeba stworzyć niezwykły klimat i umilić czas bawiącym się gościom.

Zobacz nasz instagram

Skontaktuj się z nami

Chętnie prześlemy Wam ofertę naszej pracy, ale aby to zrobić, potrzebujemy kilku niezbędnych informacji. Od tego będzie zależeć nasza dostępność oraz wycena. Wypełnijcie krótki formularz kontaktowy, a odpowiemy w niedługim czasie. Jeśli potrzebujecie informacji tu i teraz, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zadzwoń: 507959427

lub wypełnij formularz.

Tutaj możecie napisać nam kilka informacji od siebie, żeby przybliżyć nam wszystkie szczegóły waszego ślubu i wesela. Im więcej informacji wpiszecie, tym łatwiej zrozumiemy na czym wam zależy i jak spełnić wasze marzenia.

  1. Przetwarzamy następujące dane osobowe: imiona, nazwiska , nr telefonów , adresy e mail
  2. Administratorem danych osobowych jest M Kiszela Photography ul Podhalańska 62/1 Zakopane
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego.
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia świadczenie w/w usługi.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.
  6. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych